Mintys iš Švedijos

Sandra
Sandra Rutkauskienė (Švedija)

1. Kodėl verta vykti į DT? Pirmiausia, Draugystės tiltas – puiki vieta susitikimams. 🙂 Su pažįstamais ir nepažįstamais žmonėmis. Bendra veikla – spektaklio kūrimas, karpinių dirbtuvės, vakaronė – puikus būdas ne tik susipažinti bet ir jausti, kaip gimtoji kalba visus apjungia, suburia.

 2. Kokie žmonės laukiami šiame sąskrydyje? Neabejingi! Visi, besidomintys lietuvių kalbos plėtra ir jos išlikimu. Mėgstantys ir nebijantys bendrauti. Atviri naujoms veiklos, pažintims, patirtims.

 3. Dalyvaujate sąskrydyje keturiese – visa šeima. Kaip praleidote laiką? O, man ir mūsų šeimai tai buvo smagus atotrūkis nuo kasdienybės, nauja patirtis. 🙂 Mūsų berniukai “kaifavo”nuo lietuvybės! Nenustygo ir šėliojo, iki pat vakaro! Tiek veiklos jiems buvo: būreliai, sporto varžybos, muzika, vakaronė. Jie dar ilgai minėjo Draugystės tiltus bei naujus, surastus draugus.
                  Aš pati pramogavau mažiau, nes stengiausi išnaudoti pasiūlytas galimybes – profesionalų paskaitas. Sėmiausi pedagoginių žinių, nes Švedijoje, kur mes gyvename, mokau lietuvių vaikus gimtosios kalbos Göteborgo ir Kungälvo savivaldybėse ( komunose), dirbu darželiuose bei mokyklose. Todėl man buvo labai svarbios paskaitos, praktiniai užsiėmimai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *