Seminaras „Šiaurės šalių lietuvių organizacijų bendruomeninių gebėjimų ugdymo srityje“, Bergenas (Norvegija) 2015

Informuojame, kad XI lituanistinių mokyklų sąskrydžio „Draugystės tiltas 2015“, vyksiančio gegužės 29-31 d. Bergene (Norvegija), metu, atsižvelgdama į išreikštus bendruomenių interesus bei įvertinus esamas aktualijas, Užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje organizuoja seminarą Šiaurės šalių lietuvių organizacijų bendruomeninių gebėjimų ugdymo srityje. Seminaras numatomas gegužės 30 d., šeštadienį, nuo 9:45 iki 17:30 val. Renginio vieta bus patikslinta.

Seminaro dalyvius pasveikins Užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius ir Lietuvos ambasadorė Norvegijoje Izolda Bričkovskienė. Programoje: žurnalisto Rimvydo Valatkos, komunikacijos ir viešųjų ryšių eksperto Artūro Jonkaus, kitų komunikacijos srities profesionalų paskaitos, diskusijos. Preliminarią programą rasite šio laiško prisegtuke.

Jei Jus taip pat domintų „Draugystės tilto“ renginys, jo programą rasite čia.

Kviečiame Jūsų bendruomenės atstovus dalyvauti seminare ir pasisemti žinių lyderystės, bendravimo su žiniasklaida, kovos su dezinformacija srityse. Nuoširdžiai tikime, kad atvykstančių lektorių patirtis bus naudinga Jūsų veikloje, visiems kartu kuriant Globalią Lietuvą.

Kadangi seminaro dalyvių skaičius ribotas, labai prašome nedelsti ir dalyvių anketas siųsti el. p. adresu lietuviai@urm.lt iki gegužės 11 d.

Visais logistikos klausimais (atvykimas į Bergeną, nakvynė, kt.) Jums maloniai patars „Draugystės tilto 2015“ organizatoriai Bergeno lietuviai (el. p. info@draugystestiltas.com).

Pirmenybė bus teikiama Šiaurės šalių lietuvių bendruomenių atstovams, bet ir kitų šalių bendruomenininkai, norintys dalyvauti, gali teikti registracijos anketas. Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę ir patvirtinti dalyviai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *