DT šeimininkai 2018

„Draugystės Tilto 2018“ organizatorių komanda sveikina visus būsimus sąskrydžio dalyvius ir siunčia Jums nuoširdžiausius linkėjimus.

Juventa, Neringa, Sandra,

Juventa, Neringa, Sandra,

Kodėl mes laukiame „Draugystės Tilto 2018“ ?

“DT – tai super vieta, kur kunkuliuoja energija! Čia susirenka gražūs, veržlūs žmonės, kuriantys Lietuvą visame pasaulyje! Tai susitikimo džiaugsmas, įdomūs ir naudingi užsiėmimai! Tai naujos pažintys ir draugai visam gyvenimui! Tai susitikimo džiaugsmas, įdomūs ir naudingi užsiėmimai! Tai naujos pažintys ir draugai visam gyvenimui! Tai akivaizdus pavyzdys vaikams, kad kalbėti lietuviškai, švęsti ir linksmintis yra labai smagu!” – Juventa Mudėnienė, žurnalistė, rašytoja, menininkė, keliautoja-ragautoja.

“Pažintys ir bendri tikslai padeda ne tik tobulėti, bet ir atveria kelią naujiems darbams Lietuvai. Draugystės Tiltas – tai renginys, suburiantis lietuvius. Laukiu tos dienos, parodyti, kad mes, lietuviai, galime būti vieningi ne tik Danijoje, bet ir visame pasaulyje. Statykime draugystės tiltus” – Sandra Danielsen, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn Pirmininkė.

“Laukiu susitikimo ir smagaus pasibuvimo tarp užsienio lietuvių” – Ingrida Kiupelienė, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn Pirmininkės pavaduotoja.

“Bus smagu susitikti senus pažįstamus. Ypač laukiu paskaitų, bei dirbtuvių, o mano dukrytė labai laukia atvykstant Lauros su grupe. ”Tuk,širdele, tuk tuk… ” – Neringa Kelting, DT 18 projekto vadovė.

“Birželio 1d. – mano gimtadienis…  Dar niekada neturėjau tiek daug svečių (juokauju). Kažin, ar užteksim pinigų visus pavaišinti ir apnakvindinti?” Raimundė Roulund, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn iždininkė.

“Susitikimas su tokiais pat išvykėliais kaip ir aš, kai susitikus būrį žmonių jautiesi 100% savas, viskas pažįstama, suprantama, artima. Ir dar Biplan sutiko koncertuoti! Bus nerealus renginys” – Vaida Laurinavičė, lituanistinės mokyklos Vejlėje direktorė.

“Rimtai? Atvyks apie 200 žmonių? Reiks papildomų grilių šašlykui ir daugiau alaus.” – Darius Stanulevičius, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn ūkvedys, šeštadienio vakare kviečiantis visus į tradicinę Gegužinę.

“Džiugu, kad Vejlėj vyks tokio masto renginys. Laukiu!” – Gintaras Petkus, DT jaunimo savanorių veiklos koordinatorius.

“Labai pasiilgau Protmūšių ir visos mūsų liaudies. Labai daug dirbu, bet dėl DT, teks pasiimti laisvą dieną ir pasavanoriauti” – Gabija Kumetytė, jaunimo atstovė, renginio metu pravesianti Protų mūšį.

“Puiku, vėl bus savi tarp savų. Įdomūs metai – ir atkurtos Lietuvos valstybės 100-metis, ir DT 2018” – Jūratė Petkuvienė, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn sekretorė.

Ir taip galėtume vardinti ir vardinti…  Bet mažiau kalbų, o geriau – iki pasimatymo!

Taigi, mielas Tautieti, nesnausk, atvyk 2018 m. į Vejlę (Danija), kur kartu paminėsime atkurtos Lietuvos valstybės 100-metį, aptarsime lituanistinių mokyklų aktualijas, statysime draugystės tiltus, bei  smagiai pasibūsime. Juk  tikri herojai – tarp mūsų!

Pagarbiai, Lietuvių bendruomenė Jylland &

Laukėte, laukėte ir pagaliau sulaukėte: Draugystės Tiltas 2018 metais vyks birželio 1-3d.Danijoje, Vejlės mieste prie pat fiordo ir tik 30 km. nuo Legolando!

Sąskrydžio tema ”Lietuviai pasaulyje – 100 istorijos kaladėlių.” Tai bus žvilgsnis į istoriją ir ją kūrusius bei tebekuriančius žmones.

Tamsta mokytoja jau ruošia namų darbus, o mes, organizatoriai, dėliojame paskutinius programos taškus. Žymėkite datą savo kalendoriuose ir laukite naujienų.

Jeigu norite pareklamuoti renginį tarpe draugų ar savo bendruomenėse, reklaminę skrajutę galite atsisiųsti štai čia.

DT’18 komanda

Draugystės Tilto `18 organizatorių komanda sveikina visus būsimus sąskrydžio dalyvius ir siunčia jums nuoširdžiausius linkėjimus.

Kodėl mes laukiame Draugystės Tilto ir kaip jam ruošiamės?

Aš noriu, kad pasaulio lietuvių bendruomenės artimiau susipažintų su Danijos lietuviais. Tikiuosi, kad bus pastatyti nauji draugystės tiltai, kurių iki šiol dar nebuvo. (Simas Kliušenkovas, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn pirmininkas)

Bus smagu susitikti senus pažįstamus, ir ypač laukiu paskaitų bei dirbtuvių. O kur dar mano dukrytės numylėtinė Laura su grupe. ”Tuk,širdele, tuk tuk… ” (Neringa Kelting, DT 18 projekto vadovė)

Birželio 1d. – mano gimtadienis. Dar niekada neturėjau tiek daug svečių 😉 Kažin, ar išteksim pinigų visus pavaišinti ir apnakvindinti? (Raimundė Roulund, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn iždininkė)

Laukiu DT 18, nes vėl bus savi tarp savų ir geras veiksmas. (Jūratė Petkuvienė, istorikė, kuri kartu su Tamsta Mokytoja tikrins jūsų namų darbus)

Rimtai? 200 žmonių? Reiks papildomų grilių šašlykui ir daugiau alaus. (Darius Stanulevičius, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn ūkvedys, šeštadienio vakare kviečiantis visus jus į tradicinę Gegužinę)

Susitikimas su tokiais pat išvykėliais kaip ir aš, kai susitikus būry žmonių jautiesi 100% savas, viskas pažįstama, suprantama, artima. Ir dar Sindikatas sutiko koncertuoti! Bus nerealus renginys. (Vaida Laurinavičė, lituanistinės mokyklos Vejlėje direktorė)

Pažintys ir bendri tikslai ne tik padeda tobulėti, bet ir atveria kelią daryti naudingus darbus Lietuvai. ”Draugystės Tiltas”- tai renginys, suburiantis ir suvienijantis mus. Laukiu tos dienos, parodyti, kas mes, lietuviai, galime būti vieningais ne tik Danijoje, bet ir visame pasaulyje. (Sandra Danielsen, Lietuvių bendruomenės Jylland&Fyn narė, atsakinga už rėmėjus ir labdarą).