Dažniausiai užduodami klausimai. DUK


Sulaukiame vis daugiau klausimų apie Draugystės tilto sąskrydį. Suprantama, kad ne visada norisi naršyti puslapius ir ieškoti atsakymų, tad juos rasite tiesiog čia.
Draugystės tilto DUKas

1. Kas yra Draugystės tiltas (DT)
DT yra Europos lituanistinių mokyklų sąskrydis.

2. Ar galiu jame dalyvauti, jei nelankau lituanistinės mokyklos?
TAIP!!! Į sąskrydį atvyksta visi, kas prijaučia lietuvių kultūrai, nori puoselėti ir išlaikyti kalbą, turi lietuviškų šaknų, vadovauja mokyklėlei, aktyviai dalyvauja bendruomenės veikloje arba nori dalyvauti ir t.t. – nėra jokių apribojimų atvykti ir dalyvauti.

3. Gyvenu ne Europos žemyne. Ar vis tiek galiu atvykti?
TAIP!!! Laukiame gyvenančių šiaurės ar pietų Amerikoje, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje ar bet kur kitur.  Švęskime kartu.

4. Kas organizuoja DT ir kodėl renginys vyks Italijos Respublikoje?
DT savanoriškai organizuoja vis kita lietuvių bendruomenė. Organizavimas rotuojamas – kiekvienais metais sąskrydis vyksta vis kitoje šalyje. DT yra vykęs Airijoje, Danijoje, Londone, Vokietijoje bei kitose šalyse. Šiais metais rengiame 16-ąjį Draugystės tiltą Romoje. Šiųmetį sąskrydį organizuoja Italijos lietuvių bendruomenė, padedama lituanistinių mokyklų.

5. Mano vyras (žmona) nekalba ar sunkiai kalba lietuviškai. Ar jis (ji) turės ką veikti sąskrydyje?
Taip. Viena programos dalis bus nesunkiai suprantama ir nekalbančiam lietuviškai, o kitoje programos dalyje yra numatytas specialius užsiėmimas lietuviškai nekalbantiems suaugusiems šeimos nariams.
Programa

6. Ar galiu atvykti su vaiku iki 3 metų ir ar bus mums ką veikti?
Yra numatytas užsiėmimas ir mažiems vaikiukams. Sąskrydžio metu daug dainuosime, šoksime ir pan. Šie užsiėmimai tikrai lavins kūdikėlio pojūčius, skatins judėti. Jūs ir kūdikėlis tikrai gerai praleisite laiką.
Programa

7. Kur būsime apgyvendinti?
Visi dalyviai bus apgyvendinti Villa Aurelia viešbutyje, kuriame ir vyks visi užsiėmimai. Maitinimas įskaičiuotas į dalyvio mokestį.

8. Kaip užsiregistruoti ir per kiek laiko sumokėti pinigus?
Užsiregistruojama labai paprastai: užpildykite visus privalomus laukelius Registracijos puslapyje. Pinigus reikia sumokėti per 3 dienas po registracijos.
Kai pinigai pasieks ILB sąskaitą, patvirtinsime galutinę registraciją.

Programa

DT 2020/2021 komanda Elzė ir Aurelija