Draugystės tiltas Romoje rugpjūčio 27-29 d. – „Gintaro keliu į Amžinąjį miestą”

Mielieji,

Pasiilgote saulės, šilumos, nepamirštamų įspūdžių, geros nuotaikos ir prasmingų atostogų?!

Laukiame Jūsų su visa šeima rugpjūčio 27-29 d. Romoje, lituanistinių mokyklų ir šeimų sąskrydyje „Draugystės tiltas”! Amžinajame mieste draugystės tiltus tiesime kartu su tautodailininkais, teatro kūrėjais, lietuvių kalbos specialistais, tautinių šokių ir liaudies muzikos atlikėjais, planuojamas filmas po atviru dangumi su režisieriumi.

Laukia daugybė užsiėmimų įvairioms amžiaus grupėms – nuo kūdikių iki suaugusiųjų. O penktadienį kol darysite check-in vaikai turės išskirtinę progą susipažinti su Lietuvos dviračių sporto čempionė, Arūno Matelio dokumentinio filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ konsultantė Edita Pučinskaitė (laimėjusi prestižines „Tour de France“, „Giro d’Italia“ varžybas ir Pasaulio čempionatą) ir jos sportine karjera. Dviratininkė į susitikimą atsiveš savo dviratį ir, jį demonstruodama, vaizdžiai paaiškins vaikams, kaip veikia dviratis. Dviratininkė taip pat parodys savo medalius, taures ir marškinėlius. Norintys galės įsigyti Draugystės Tilto marškinėlius su autografu. Surinktos lėšos bus skirtos Virtualios lituanistinės Italijos mokyklos veiklai, kad lituanistinis švietimas būtų pasiekiamas kiekvienam.

Taip pat šios dalies metu būtų plačiau pristatytos Italijoje veikiančios lituanistinės mokyklos. Tarp kurių ir Globalios Lietuvos apdovanojimą pelniusi Virtuali lituanistinė Italijos mokykla. Plačiau apie ją galite pasiskaityti čia.

Šventės dalyviai galės varžytis įvairiose rungtyse (virvės traukimas, bėgimas, įvairios estafetės ir pan.) surengtose pasaulio čempionės Editos Pučinskaitės. Šios dalies metu renginio dalyviai turėtų galimybę pasportuoti, artimiau pabendrauti, taip būtų skatinamas bendruomeniškumas, propaguojamas aktyvus, sveikas gyvenimo būdas.

Registracija jau prasidėjo.

Kaina simbolinė – už apgyvendinimą ir maitinimą.Detaliau apie turiningą „Draugystės tilto” programą skaitykite čia: https://draugystestiltas.com/dt-2021-programa/


Registraciją rasite čia:
https://draugystestiltas.com/registracija/Labai laukiame VISŲ! 🤗💛💚❤️